Profil spoločnosti - ics-dryice
ics-dryice > Profil spoločnosti

Spoločnosť ICS ponúka

Spoločnosť ICS, je výrobca a dodávateľ technológie priemyselných čistiacich systémov pracujúcich na princípe tryskania suchým ľadom.

Dnes už s dvadsaťdvaročnými skúsenosťami realizuje vývoj, výrobu, predaj a servis celého sortimentu strojov a zariadení na tryskanie suchým ľadom, čistenie rôznych povrchov od baktérií a výrobu suchého ľadu.

Spoločnosť kladie veľký dôraz na neustály vývoj nových systémov, inovácie a zdokonaľovanie používanej technológie a jej prispôsobenie pre konkrétne potreby. Produkuje čistiace systémy najvyššej kvality s uplatnením v prevádzkach výroby, údržby a servisu takmer vo všetkých odvetviach priemyslu.

ICS prevádzkové priestory disponujú konštrukčným a vývojovým oddelením zameraným na vývoj a výrobu nových systémov, strojovým parkom vybaveným modernými CNC technológiami, výrobnými a montážnymi pracoviskami s kvalifikovaným personálom, pracoviskom na prevádzanie všetkých potrebných skúšok, testov a výstupnej kontroly.

Dve európske sídla spoločnosti ICS našim zákazníkom ponúkajú záručný a pozáručný servis, profesionálne školenie, predaj suchého ľadu či zapožičanie náhradného zariadenia.

Naše skladové zásoby zaručujú krátke dodacie termíny strojov a príslušenstva. ICS pôsobí medzinárodne, široká sieť predajných a servisných partnerov vždy dokonale zabezpečí Vaše požiadavky.

Vývoj

Výroba

Školenia

Servis

Prečo ICS?

ICS ice cleaning systems – náskok pred konkurenciou.

Naše vývojové oddelenie nastavilo meradlo pri optimalizácii technológii tryskania suchým ľadom. Naše patentované dávkovacie systémy zaručujú bezproblémovú prevádzku s nízkou spotrebou stlačeného vzduchu a výrazne zníženou spotrebou suchého ľadu. Kvalita spracovania a služieb je našou prioritou číslo jedna.

ICS ponúka pridanú hodnotu, hmatateľné konkurenčné výhody a zvýšenú ziskovosť, individuálne a prispôsobené vašim požiadavkám. To platí pre všetky odvetvia a pre každú veľkosť spoločnosti.

Entwicklung von Trockeneis-Strahlanlagen und trockeneis-Produktionsanlagen

ICS - značka kvality

Vyrábame naše zariadenia a systémy podľa najvyššej kvality.

Všetky zariadenia na tryskanie suchým ľadom, peletizéry na výrobu suchého ľadu, ako aj naše patentované systémy mletia a dávkovania peliet pochádzajú z vlastného vývoja a výroby.

Každý stroj prejde detailnou kontrolou kvality pred opustením prevádzky. Prostredníctvom skúšobného protokolu, ktorý je súčasťou každého zariadenia, ponúkame našim zákazníkom a partnerom maximálnu transparentnosť a zabezpečenie absolútnej kvalitatívnej úrovne nášho produktu.

ICS - náskok prostredníctvom
technologického pokroku

Patentovaný systém mletia a zmiešavania peliet od spoločnosti ICS pokrýva všetky druhy čistenia od najjemnejšieho čistenia mikročasticami peliet až po efektívne odstraňovanie tvrdých nečistôt.

Náš inovatívny podávací systém, ktorý svojím jedinečným riešením získal svetový patent, je neprekonateľne šetrný na servis a prevádzkové náklady.

Toto jedinečné riešenie svojim vyhotovením maximálne šetrí Vaše finančné prostriedky na servis
zariadenia a spotrebu stlačeného vzduchu. V ideálnych podmienkach tento systém, svojou životnosťou,
niekoľkonásobne prekonáva iné doposiaľ známe systémy.

Patentovaný mlynček na mletie suchého ľadu v modeli IC 310-S ponúka rozšírené možnosti použitia v porovnaní s bežnými systémami s minimálnou spotrebou suchého ľadu dokonca aj
v oblasti nízkeho tlaku.

Pelety suchého ľadu sú dokonale rozomleté na kryštálový sneh,
s ktorým sa môžu bez problémov čistiť aj citlivé povrchy.

Presvedčte sa o tom sami.

ICS ponúka viac za menej peňazí

Spoločnosť ICS poskytuje našim zákazníkom a partnerom najmodernejšiu technológiu za férové ceny. Naši zákazníci získavajú atraktívny pomer cena / výkon, bez toho, aby sme obetovali kvalitu a spracovanie.

Objednajte si u nás bezplatnú prezentáciu vo Vašej prevádzke predtým, než utratíte svoje peniaze. Radi pre vás vykonáme test čistenia na vzorkách, ktoré nám prinesiete.

Nebojíme sa žiadneho porovnania s konkurenciou.

Využite možnosť bezplatnej prezentácie ICS produktov vo Vašej prevádzke

Kontaktovať