Jedinečné bezúdržbové IC 022 EVO

Je nám veľkým potešením oznámiť novú spoluprácu so spoločnosťou S.D. ENTERPRISES, Inc., ktorá je teraz našim výhradným zástupcom pre USA a KANADU. Spoločnosť má sídlo na Floride a je súčasťou Consulting Services Industry. 


 „Vybrali sme si spoločnosť S.D. Enterprises, Inc., aby sme exkluzívne ponúkli našu kompletnú sériu strojov na trhy v USA a Kanade.“  


Nová dimenzia čistenia suchým ľadom je odteraz dostupná aj pre dielne jednotlivcov, predajcov áut, autoservisy, ale aj najmenšie prevádzky výroby či údržby v akomkoľvek odvetví. Jedinečná konštrukcia IC 022 EVO prekvapí svojou flexibilitou a výkonom. Bezúdržbový a patentovaný dávkovací systém spoločnosti ICS spotrebuje najmenšie množstvo stlačeného vzduchu, spoľahlivo pracuje už od tlaku 4 barov a 0,8 m3/min. Spotreba peliet suchého ľadu je 18-24 kg/hod.
Jedinečná konštrukcia IC 022 EVO prekvapí flexibilitou, výkonom a účinnosťou. Bezúdržbový dávkovací systém pracuje s 1,5 mm ako aj s 3 mm peletami. Exceletné prevedenie stroja umožňuje jednoduchú manipuláciu všade, vrátane prevádzok so stiesnenými priestormi. Jednoduché ovládanie si rýchlo osvojí každý užívateľ. Tryskacie zariadenie IC 022 EVO s ľahkosťou zvláda celú škálu rôznych zákaziek na čistenie.

IC 022 EVO vybavené unikátnym dávkovacím systémom ponúka bezkonkurenčný výkon a účinnosť čistenia.