ICS - značka kvality

 

Dnes už s viac ako 25 ročnými skúsenosťami spoločnosť ICS realizuje vývoj, výrobu, predaj a servis strojov a zariadení na tryskanie suchým ľadom a výrobu suchého ľadu 

Spoločnosť kladie veľký dôraz na neustály vývoj nových systémov, inovácie a zdokonaľovanie používanej technológie a jej prispôsobenie pre konkrétne potreby. Produkuje čistiace systémy najvyššej kvality s uplatnením v prevádzkach výroby, údržby a servisu takmer vo všetkých odvetviach priemyslu. 

ICS prevádzkové priestory disponujú konštrukčným a vývojovým oddelením zameraným na vývoj a výrobu nových systémov, strojovým parkom vybaveným modernými CNC technológiami, výrobnými a montážnymi pracoviskami s kvalifikovaným personálom, pracoviskom na prevádzanie všetkých potrebných skúšok, testov a výstupnej kontroly. 

Sieť našich zastúpení a ich činnosť je neustále rozširovaná, aby sme čo najlepšie uspokojovali potreby našich zákazníkov. Poskytujeme záručný a pozáručný servis, profesionálne školenie, predaj suchého ľadu či zapožičanie náhradného zariadenia. Naše skladové zásoby zaručujú krátke dodacie termíny strojov a príslušenstva. ICS pôsobí medzinárodne, široká sieť predajných a servisných partnerov vždy dokonale zabezpečí Vaše požiadavky.

 

Profil


Prečo ICS?

ICS ice cleaning systems – spoľahlivý partner v ekologickom čistení.

Naše vývojové oddelenie nastavilo meradlo pri optimalizácii technológii tryskania suchým ľadom. Naše patentované dávkovacie systémy zaručujú bezproblémovú prevádzku s nízkou spotrebou stlačeného vzduchu a výrazne zníženou spotrebou suchého ľadu. Kvalita spracovania a služieb je našou prioritou číslo jedna.

ICS ponúka pridanú hodnotu, hmatateľné konkurenčné výhody a zvýšenú ziskovosť, individuálne a prispôsobené vašim požiadavkám. To platí pre všetky odvetvia a pre každú veľkosť spoločnosti.

ICS - náskok prostredníctvom technologického pokroku


Vyrábame zariadenia a systémy podľa najvyššej kvality. 

Všetky zariadenia na tryskanie suchým ľadom, peletizéry, ako aj naše patentované systémy mletia a dávkovania peliet pochádzajú z vlastného vývoja a výroby. Každý stroj prejde detailnou kontrolou kvality pred opustením prevádzky. Prostredníctvom skúšobného protokolu, ktorý je súčasťou každého zariadenia, ponúkame našim zákazníkom maximálnu transparentnosť a zabezpečenie absolútnej kvalitatívnej úrovne nášho produktu.

Patentovaný systém mletia a zmiešavania peliet od spoločnosti ICS pokrýva všetky druhy čistenia od najjemnejšieho čistenia mikročasticami peliet až po efektívne odstraňovanie tvrdých nečistôt. Pelety suchého ľadu sú dokonale rozomleté na kryštálový sneh, s ktorým sa môžu bez problémov čistiť aj citlivé povrchy.

Náš inovatívny podávací systém, ktorý svojím jedinečným riešením získal svetový patent, je neprekonateľne šetrný na servis a prevádzkové náklady. Toto jedinečné riešenie svojim vyhotovením maximálne šetrí Vaše finančné prostriedky na servis zariadenia a spotrebu stlačeného vzduchu. V ideálnych podmienkach tento systém svojou životnosťou niekoľkonásobne prekonáva iné doposiaľ známe systémy.

Presvedčte sa sami.Profil
Profil

ICS ponúka viac za menej peňazí

Spoločnosť ICS poskytuje zákazníkom a partnerom najmodernejšiu technológiu za férové ceny. Naši zákazníci získavajú atraktívny pomer cena/výkon bez toho, aby sme obetovali kvalitu a spracovanie. 

Objednajte si u nás bezplatnú prezentáciu vo Vašej prevádzke predtým, než utratíte svoje peniaze. Radi pre vás vykonáme test čistenia na vzorkách, ktoré nám prinesiete.

Nebojíme sa žiadneho porovnania s konkurenciou.


Využite možnosť bezplatnej prezentácie ICS produktov vo Vašej prevádzke

Kontaktovať