Made in Slovakia ISO 9001

Prípadová štúdia │ Potravinársky priemysel


V potravinárstve sa hrá o životy. Pekárne, mliekarne, spracovatelia mäsa a desiatky ďalších prevádzok produkujú deň čo deň tisíce ton potravín, medzitým sa snažia zabezpečiť dokonalú sanitáciu svojich výrobných liniek. Stačí pritom mikroskopická, okom nepostrehnuteľná kontaminácia a následky môžu byť tragické: ťažké otravy jedlom, silné alergické reakcie, zdravotné ťažkosti. 

Zatiaľ čo k nám priemyselné čistenie suchým ľadom ešte len preniká, v zahraničí je zavedeným štandardom. Aplikáciou suchého ľadu šetria potravinárske spoločnosti tisíce hodín ročne a zaisťujú účinné odstránenie patogénov zo svojej prevádzky. Prečítajte si prípadovú štúdiu, ako pôsobí suchý ľad na znečistené povrchy výrobných zariadení. 

Produkty │ Katalóg produktov spoločnosti ICS

V našom prehľadnom katalógu nájdete teraz všetky tryskacie zariadenia vrátane ich špecifikácie, príslušenstva (dýzy, hadice, pištole, predĺženia) a pomôcok na bezpečnosť a ochranu pri práci s tryskacími strojmi. 

Katalóg taktiež obsahuje všetko, čo potrebujete ku konkrétnym tryskacim zariadeniam, náhradné diely vrátane technických parametrov a i.

 - - - - - - - 

Neviete, ako správne vybrať príslušenstvo ku konktérnemu stroju, náhradný diel, alebo ste našli informácie, ktoré vás zaujímajú? 

Napíšte nám!

Technické špecifikácie strojov

Patenty a osvedčenia

Bezpečnostné údaje pre suchý ľad

Všeobecné obchodné podmienky