Produkty │ Katalóg produktov spoločnosti ICS

V našom katalógu nájdete všetky tryskacie zariadenia vrátane ich špecifikácie, príslušenstva (dýzy, hadice, pištole, predĺženia) a pomôcok na bezpečnosť a ochranu pri práci s tryskacími strojmi. 

Katalóg taktiež obsahuje všetko, čo potrebujete ku konkrétnym tryskacím zariadeniam, náhradné diely vrátane technických parametrov a i.


Neviete, ako správne vybrať príslušenstvo ku konktérnemu stroju, náhradný diel, alebo ste našli informácie, ktoré vás zaujímajú? 

Napíšte nám!

Technické špecifikácie strojov

Prípadová štúdia │ Potravinársky priemysel


V potravinárstve sa hrá o životy. Pekárne, mliekarne, spracovatelia mäsa a desiatky ďalších prevádzok produkujú deň čo deň tisíce ton potravín, medzitým sa snažia zabezpečiť dokonalú sanitáciu svojich výrobných liniek. Stačí pritom mikroskopická, okom nepostrehnuteľná kontaminácia a následky môžu byť tragické: ťažké otravy jedlom, silné alergické reakcie, zdravotné ťažkosti. 

Zatiaľ čo k nám priemyselné čistenie suchým ľadom ešte len preniká, v zahraničí je zavedeným štandardom. Aplikáciou suchého ľadu šetria potravinárske spoločnosti tisíce hodín ročne a zaisťujú účinné odstránenie patogénov zo svojej prevádzky. Prečítajte si prípadovú štúdiu, ako pôsobí suchý ľad na znečistené povrchy výrobných zariadení. Experimentálna štúdia │ Sublimácia suchého ľadu


Suchý ľad je nepostrádateľnou látkou pre tých, ktorí pracujú s potravinami. Používa sa ako pre ich samotnú výrobu, tak aj skladovanie a prepravu (vrátane profesionálneho cateringu). Okrem iného je potrebný aj v ďalších súvisiacich oblastiach, ako je napríklad vinárstvo. Bezproblémové skladovanie zmrazených alebo chladených potravín je kľúčové nielen pre veľkosklady obchodov, hotelov a reštaurácií, ale aj pre personál zaisťujúce občerstvenia vo vlakoch a lietadlách. Použitie suchého ľadu je pre tieto účely veľmi vhodné, pretože suchý ľad sa netopí (nehrozí rozmočenie a znehodnotenie tovaru) a nemôže obsahovať žiadne choroboplodné zárodky.

Suchý ľad je dostupný vo forme kociek alebo peliet a má povrchovú teplotu -78C°. Keď sa suchý ľad odparuje, vytláča kyslík a ochladzuje sa. Zaobchádzaniu so suchým ľadom sa musí venovať špeciálna pozornosť. Koľko suchého ľadu bste mali zahrnúť do svojej zásielky? 

Patenty a osvedčenia

Bezpečnostné údaje pre suchý ľad

Všeobecné obchodné podmienky