Súťaž o IC 022 EVO má svojho víťaza

Na slovíčko s víťazom súťaže...

Mário, ako dlho sa venujete cardetailingu?   

Tejto zaujímavej práci sa venujeme od roku 2011, čiže niečo cez 11 rokov sme na slovenskom trhu. Postupom času naše zručnosti a vedomosti neustále rástli a s nimi bol spojený aj nárast klientely. V roku 2012 preto prišlo k nevyhnutnému kroku - k založeniu spoločnosti Detail Works. 

Tento moment bol pre nás zlomový. Venovanie sa detailingu naplno odrážalo kvalitu vykonanej práce a spokojné úsmevy našich klientov. Nasledovali školenia od renomovaných spoločností, aby sme držali krok s rýchlym vývojom produktov a postupov v tejto oblasti. 

Vďaka tomu sme dnes hrdí na to, že naša spoločnosť je certifikovaná pre viaceré špecializované činnosti, ktoré máme v ponuke.V čom sa líšite od konkurencie?   

Počas tohto obdobia nám prešlo rukami nespočetne veľa automobilov rôznych aj luxusných značiek. Zručnosti a skúsenosti s rozličnými typmi automobilov sú preto naozaj bohaté. Náš najväčší prelom nastal v roku 2017, kedy sme vybudovali úplne novú prevádzku v Trnave a následne v Modranke, ktorá spĺňa vysoké štandardy potrebné pri danej práci. 

Snažíme sa pod jednou strechou splniť čo najviac želaní našich zákazníkov. Či už ide o čistenie interiérov, renováciu kože, starostlivosť o lak (keramická ochrana, leštenie a brúsenie laku), či ochranné fólie.

Naším cieľom je posúvať hranice dokonalosti v oblasti detailingu, a poskytovať  služby na najvyššej úrovni.
Kde ste sa dozvedeli o technológií čistenia suchým ľadom?   

Prvýkrát som videl čistenie suchým ľadom na Instagrame. Hneď ma to zaujalo. Nejaký čas som to sledoval a fascinovala ma tá práca. Netrvalo dlho a s ľuďmi z ICS som sa dohodol na demonštrácií tejto technológie priamo u nás na dielni. V tom čase sme tu mali Porsche Carrera Turbo - „prvé turbo“ z roku 1979 a nádhernú Ferarri Testarossu.

Na autách sme čistili motorový a podvozkový priestor. Tiež sme čistili zádveria a pánty v kufrovom priestore. 

Prekvapila ma účinnosť tejto technológie a zároveň šetrnosť k čistenému povrchu. Narozdiel od klasického pieskovania nezostáva povrch a okolie znečistené abrazívom. Výsledok bol naozaj ohromujúci.
Na záver  

Chceli by sme v mene celého tímu Detail Works poďakovať za možnosť jednodňovej spolupráce, lebo práve to nás priviedlo k myšlienke pracovať s týmto špeciálnym strojom a teda ponúknuť ďalšiu exkluzívnu službu naším zákazníkom. Ako sa vraví „kým nevyskúšaš, nezistíš“.

Naším cieľom do budúcna je stále pracovať vo sfére automobilov, avšak... prezradím vám, chceli by sme sa uberať aj ďalším smerom a to renováciou starších vzácnejších áut. 

A s čím iným pracovať, ak nie s dry ice cleaning technológiou? : ) Na tie staré motory, hadičky, hrdzavé  šróby a iné dieliky je čistenie suchým ľadom jediná voľba! 


Tak nám držte palce!