Ekologické čistenie a príprava povrchov

Vo vysoko aktívnom priemyselnom prostredí je len otázkou času, kedy sa povrchy a vybavenie zašpinia. Ak necháte nahromadiť mastnotu, zvyšky chemikálií a iné materiály, môže to trvalo poškodiť časti zariadenia, brániť výrobnej činnosti a ohroziť zdravie a bezpečnosť pracovníkov alebo zákazníkov. Vyžaduje sa teda pravidelná údržba. 

Štandardné priemyselné čistiace riešenia niekedy nestačia. Potrebujete metódu, ktorá je dostatočne výkonná na to, aby vykonala prácu dôkladne, ale zároveň dostatočne všestranná na to, aby ste ju vykonali bezpečne a efektívne. Tryskanie suchým ľadom môže byť riešením, ktoré hľadáte. 

Hoci tryskanie suchým ľadom nie je jedinou účinnou možnosťou na čistenie povrchov a ich prípravu na nové nátery, vďaka mnohým výhodám je jedným z najlepších. 

Po prvé, tryskanie suchým ľadom je, suchý proces - na rozdiel od vysokovýkonného tlakového umývania a iných čistiacich metód na báze vody. Túto metódu ako takú možno použiť na bezpečné čistenie citlivých elektrických zariadení a maliari po dokončení tryskania nemusia čakať dlho, kým začnú nanášať nové nátery.

Tryskanie suchým ľadom je vysoko účinné pri odstraňovaní kontaminantov, ako je mastnota, olej, hrdza a vodný kameň z povrchov. Jednou z kľúčových výhod použitia tryskania suchým ľadom na prípravu povrchu sú znížené náklady a prestoje spojené s elimináciou sekundárneho odpadu. Suchý ľad je neabrazívne čistiace médium, ktoré zaisťuje, že povrchy, ktoré sa čistia, sa nepoškodia. Je tiež bez vlhkosti, takže nedochádza k ďalšej oxidácii. Tryskanie suchým ľadom je tiež vysoko účinné pri odstraňovaní baktérií a iných nebezpečných kontaminantov, ktoré sa môžu nachádzať v zariadeniach na spracovanie potravín.

Ďalej, tryskanie suchým ľadom je všestranné a ponúka variabilné nastavenia výkonu, aby sa prispôsobilo sile alebo jemnosti daného povrchu a umožnilo vyčistiť zložité stroje bez toho, aby ste ich rozobrali. 

 

„Z naších dlhoročných skúseností vieme, že náklady spojené s likvidáciou sekundárneho odpadu môžu našich zákazníkov veľmi znepokojovať. Suchý ľad pri kontakte s povrchom sublimuje, preto nevzniká žiaden sekundárny odpad. To znamená, že neexistujú žiadne časové a finančné náklady na zachytávanie sekundárneho odpadu a jeho likvidáciu.“


Ak hľadáte efektívne, všestranné, rýchle a bezpečné riešenie na čistenie priemyselných povrchov, vyskúšajte čistenie suchým ľadom. 

Naše zariadenie je možné si prenajať na ako dlho budete chcieť. 

Čo si môžete prenajať

  • Zariadenia na tryskanie suchým ľadom s hadicou, pištoľou a dýzou. 
  • Kufríkové sady s dýzami, adaptéry, nástavce.
  • Predlžovacie striekacie hadice, hadice na stlačený vzduch.
  • Izolované kontajnery.


Obráťte sa na nášho obchodného manažéra a zistite viac o našich podmienkach a dostupnosti.