ICS na Expowelding 2022

8. ročník medzinárodného zváračského veľtrhu ExpoWELDING sa konal v dňoch 18. – 20. októbra 2022 v Medzinárodnom kongresovom centre v poľských Katoviciach.

ExpoWELDING je najvýznamnejší zváračský veľtrh v Poľsku a jedno z najuznávanejších priemyselných podujatí v Európe. Od tohto roku sa veľtrh ExpoWELDING koná v prestížnej a modernej sále Medzinárodného kongresového centra v Katoviciach. Multifunkčná hala má plochu vyše 12 000 metrov štvorcových a predstavilo sa tu viac ako 200 vystavovateľov z rôznych kútov Európy. 

Počas podujatia vystavovatelia prezentovali svoje najnovšie komplexné riešenia používané pri zváraní a najnovšie technológie umožňujúce vytvárať dokonalé zvary bezpečným a rýchlym spôsobom. Na veľtrhu sa predstavila široká škála popredných predstaviteľov výrobcov zváracej techniky, softvéru, ale aj robotiky a automatizácie, ako aj spoločnosti zaoberajúce sa čistením zvarov a jednotlivých komponentov po zváraní. 

Spoločnosť ICS odprezentovala najnovšie technológie v oblasti ekologického čistenia suchým ľadom, ktoré sa efektívne využívajú v rôznych priemyselných odvetviach, vrátane hutníctva, baníctva, lodí, stavebníctva, železničného, energetického, automobilového či potravinárskeho priemyslu. Ide o suchý proces, ktorý nevytvára sekundárny odpad, je ekologický, nepoužíva sa pri ňom žiadna chémia a má široké spektrum využitia.