AUTOMECHANIKA 2022

Hoci minulý rok sa niesol ešte v duchu obmedzení kvôli Covidu, výstava AUTOMECHANIKA 2021 bola mimoriadne úspešná. Ani tento rok tomu nebolo inak. V dňoch 22. - 24. novembra 2022 spoločnosť ICS predstavila svoje novinky v Dubai World Trade Center,  preskúmala nové obchodné príležitosti a prezentovala najnovšie technológie  v oblasti prípravy povrchov a čistenia vďaka suchému ľadu. Jedinečnú svetovú premiéru tu malo naše najnovšie zariadenie IC 030 - absolútna novinka od spoločnosti ICS. 

"Za posledné roky sa náš tím zúčastnil mnohých výstav, no priznám sa, žiadna nebola ako táto. AUTOMECHANIKA 2022 ma milo prekvapila svojou dynamickosťou. Toto podujatie dýchalo nekonečným priestorom pre dialóg a rozpohybovanie ekonomických vzťahov. Na stánku bolo už od prvého dňa množstvo ľudí, ktorých zaujala naša moderná technológia. Stánok bol vďaka naším exponátom doslova magnetom, pritiahli sme množstvo návštevníkov z celého sveta. Ako hlavný benefit našej účasti na výstave vnímam budovanie vzťahov. Prináša to ekonomické výsledky a zároveň sa zviditeľňujeme ako krajina.

Účasť ICS na AUTOMECHANIKA 2022 v Dubaji, kde je zastúpený celý svet, preto vnímam ako vynikajúcu príležitosť na prezentáciu ICS ako modernej dynamickej spoločnosti, ktorá poskytuje inovatívnu a najmä "zelenú" technológiu čistenia suchým ľadom.

Podľa spätnej väzby, s ktorou som sa tu stretla, je suchý ľad ešte stále pre mnohých neznámym pojmom, častokrát zamieňaným s čistením vodnou parou. Vďaka našim exponátom, videoprezentáciám a dialógom sme však návštevníkov postupne oboznamovali s technológiou čistenia suchým ľadom, zodpovedali sme stovky otázok a získali množstvo kontaktov. (Naďa V., Marketing ICS).