DryceDays 2023

Ako oficiálny distribútor systémov na čistenie suchým ľadom ICS nás Scott Ales z Drycenation pozval na každoročné podujatie DryceDays 2023! 


Tento rok oslavujeme v ICS už 25. výročie a preto je pre nás naozaj výnimočný. Teší nás záujem o naše produkty, ako aj o technológiu čistenia suchým ľadom, ktorá je ekologická a ako vieme - zelená technológia je technológiou budúcnosti.

Pred 25 rokmi sme boli malá firma s pár ľuďmi, dnes pôsobíme celosvetovo a náš pracovný tím, ako aj distribučná sieť sa neustále rozrastá. Teší nás, že aj na takom obrovskom trhu, akým sú Spojené štáty americké, sme už dosť viditeľní a známi a naša technológia sa tu čoraz viac využíva.

"Druhý januárový týždeň sme usporiadali podujatie s vedúcimi pracovníkmi ICS a podporou vedúcich podnikov z našej krajiny, vrátane vplyvných sociálnych médií a členov DryceNation! Jediná špecializovaná komunita čističov suchého ľadu, ktorí spolupracujú na zdokonaľovaní a vývoji najlepších praktík a postupov na čistenie áut suchým ľadom. 

V súčasnosti máme viac ako 60 členov väčšinou v USA, ale zopár aj v iných krajinách. V posledných dňoch sme spustili nové marketingové kampane na propagáciu značky a jej povedomia. Väčšina z vás vie, že sa zameriavame predovšetkým na automobilový priemysel. ICS zariadenia sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli účelovým príkladom pre toto odvetvie - renovácií veteránov, a cenných vozidiel. 

Verím, že koordináciou a vytváraním blízkych vzťahov a interakcií môžeme veľa získať. Toto 25. výročie spoločnosti a uvedenie nových produktov na trh budú určite vzrušujúce! Som presvedčený, že ak sa budeme spoločne pohybovať ako jeden tím, značka ICS si užije výnimočný rok a stane sa svetovým lídrom, o ktorom všetci vieme, že si zaslúži byť! “ (S. Ales)Program bol naozaj pestrý:

* Obsessed Garage, Matt Moreman
* Dryce® Board discussion, Novinky 2023!
* ICS Stroje na čistenie suchým ľadom, CEO Peter Gabris
* Ukážka čistenia suchým ľadom
* Špeciálne návštevy automobilových influencerov
* Dryce Board diskusie
* Dinitrol Coatings, Jeff Johnston
* Dr. Beasleys, Chris Racana
* Tigbrush, Rex Reynolds
* Nano sušičky, Mark Lattawasser
* Kaeser kompresory, TBD
* Challenger Lifts, Chris Feaster

Pozrite si viac o DryceDays 2023 vo videu: