Predstavenie novej "400-vkovej" rady

Spoločnosť ICS neustále prináša na trh nové vylepšenia. Posledné mesiace sa sústreďuje okrem návrhu a výroby automatizovaných liniek na čistenie suchým ľadom aj na produkciu nových čistiacich strojov. Výsledkom dlhodobého vývoja je vznik novej "400-vkovej rady, ktorej významným znakom je predovšetkým integrácia nového systému podávania, ktorý vedie ku konzistentnému a bezpulznému prúdu tryskania. 

Novinkou je tiež izolovaná násypka zaisťujúca minimálnu sublimáciu suchého ľadu a neprerušované čistenie. Vysoká variabilita nastavenia zariadenia v kombinácii so širokým portfóliom trysiek, elektrickým pripojením cez ILME konektory a racionálnou distribúciou vzduchu v zariadeniach s integrovanou filtráciou poskytuje výraznú konkurenčnú výhodu.


IC 410 / IC 410 S  

IC 410 a 410 S  vysokovýkonné stroje na tryskanie suchým ľadom s maximálnou kapacitou násypky (IC 410 až 31 kg, IC 410 S 25 kg),  ktoré poskytujú významnú konkurenčnú výhodu. 


Parametre stroja

  • Maximálny výkon
  • Jednoduchá manipulácia a ovládanie
  • Maximálna kapacita násypníka 
  • Patentovaný systém podávania peliet
  • Ergonomicky tvarovaná pištol
  • Anti-vandal tlačidlá
  • Nerezová konštrukcia
  • Patentovaný mlynček so 4 polohami (IC 410 S)


Profesionálne zariadenia na tryskanie suchým ľadom IC 410 a IC 410 S sú ideálnym riešením na čistenie tých najnáročnejších povrchov. Izolovaný zásobník s maximálnou kapacitou zaisťuje minimálnu sublimáciu suchého ľadu a neprerušované čistenie. Robusný nerezový rám a kryt stroja zaručujú dlhú životnosť. Stroj vyžaduje minimálne náklady na údržbu v najťažších prevádzkových podmienkach. Profesionálny stroj na čistenie suchým ľadom IC 410 S ponúka celý rad spoľahlivého výkonu - od jemného čistenia až po agresívne otryskávanie. 

Patentovaný systém podávania peliet so 4 polohami produkuje veľmi malé častice (obyčajné malé častice, jemné častice, super jemné a mikročastice), ktoré dokážu odstrániť nečistoty z vysoko citlivých povrchov, ako sú formy, pneumatické a elektrické vedenia atď.  

Ak hľadáte všestrannosť, výkon a efektivitu v jednom stroji, potom je IC 410 S pripravený zdolávať akúkoľvek čistiacu výzvu.

Viac ...