Ecomondo - The Green Technology Expo

Navštívte ICS v týchto dňoch na prestížnej talianskej výstave Ecomondo 2023! Od 7. až do 10 Novembra Vás radi privítame v našom stánku, kde máte možnosť vidieť a dozvedieť sa viac o našich horúcich novinkách, porozprávať sa so zástupcami ICS v slovenskom, talianskom či anglickom jazyku a spoznať najnovšie trendy v oblasti ekologického čistenia suchým ľadom. 

The Green Technology ExpoEcomondo, spája a systematizuje kľúčové prvky, ktoré definujú rozvojové stratégie environmentálnej politiky Európskej únie. Ide o referenčné medzinárodné podujatie v Európe a stredomorskej oblasti pre technológie, služby a priemyselné riešenia v sektoroch zeleného hospodárstva

Centrum pre výskum a inovácie hostí popredné spoločnosti v oblasti environmentálnych služieb, riešení a technológií, ktoré zahŕňajú vodné hospodárstvo, likvidáciu odpadu, textil, bioenergiu, manažment a ochranu pôdy, dopravu, poľnohospodárstvo a trvalo udržateľné mestá. 

-------------------------------------------------------------------

Ecomondo navrhuje rozsiahly program konferencií a podujatí prostredníctvom zapojenia Technického vedeckého výboru, ktorému predsedá profesor Fabio Fava, so skupinou 80 špičkových vedcov, inžinierov a zástupcov národných inštitúcií (ministerstiev vrátane ministerstva pre životné prostredie a energetickú bezpečnosť), sektorové združenia a federácie (Utilitalia, Assombiente, Confindustria, Confindustria Cisambiente, Federalimentare, Federchimica, Confagricoltura), konzorciá (CONAI, CIB, CIC), agentúry a inštitúty (ISPRA , ENEA, Istituto Superiore di Sanità), aby sme vymenovali aspoň niektoré, ale aj európske a medzinárodné inštitúcie (Európska komisia, OECD, EEA, FAO atď.).